Біологія

Цитогенетичні ефекти в змішаній культурі клітин крові хворих на хронічну лімфоцитарну лейкемію з лімфоцитами крові здорових осіб

1Пілінська МА, Шеметун ОВ, Талан ОО, 1Дибська ОБ, Кравченко СМ, Шолойко ВВ. Цитогенетичні ефекти в змішаній культурі клітин крові хворих на хронічну лімфоцитарну лейкемію з лімфоцитами крові здорових осіб. 2020 ;(7):86-93.

Температура, осмоляльність і глюкоза як фактори, що визначають стійкість еритроцитів до постгіпертонічного шоку

Сєміонова КА, 1Ніпот ОЄ, Єршова НА, 1Шапкіна ОО, 1Шпакова НМ. Температура, осмоляльність і глюкоза як фактори, що визначають стійкість еритроцитів до постгіпертонічного шоку. 2020 ;(4):99-106.

Індивідуальні особливості радіаційно-індукованої геномної нестабільності у хворих на гліобластому

Земскова ОВ, Главацький ОЯ, Курінний ДА, Демченко ОМ, Рушковський СР. Індивідуальні особливості радіаційно-індукованої геномної нестабільності у хворих на гліобластому. 2020 ;(4):91-98.

Біокліматичне моделювання європейського поширення інвазивного азійського комара Aedes (Stegomyia) albopictus (Skuse, 1895) з особливим посиланням на Україну

Козиненко ІІ, Титар ВМ. Біокліматичне моделювання європейського поширення інвазивного азійського комара Aedes (Stegomyia) albopictus (Skuse, 1895) з особливим посиланням на Україну. 2020 ;(3):88-93.

Сторінки